Z ubytovny Kolbenka do centra za 15 minut

Online rezervace ubytování


Okolí hostelu a možnosti aktivního odpočinku

Pro dobré umístění našeho Hostelu, je od nás dobrá dostupnost jak do O2 arény www.o2arena.cz tak na výstaviště do Letňan, kde se konají nejrůznější kulturní a sportovní akce. O2 aréna je od našeho hotelu jen 3 stanice tramvají, nebo 2 stanice metrem.

Využít můžete také, nedaleké Bobové dráhy www.bobovadraha.cz, mimochodem jediné v Praze otevřené během celého roku. Sedačky jsou dvoumístné, takže jsou vhodné i pro rodiče s menšími dětmi. Zvlášť atraktivní je večerní jízda při umělém osvětlení.

Dalším velice zajímavou atrakcí v blízkosti hostelu, je Lanové centrum PROUD. Lanové centrum PROUD poskytuje originální prostředí pro nevšední adrenalinové dobrodružství, aktivní odpočinek a odreagování, www.lanovecentrum.cz/praha/.

Kam za kulturou, sportem, či nákupy? Metrem jste za 15 minut na Václavském náměstí, za 20 minut na Staroměstském náměstí, zhruba 35 minut vám bude trvat cesta k Pražskému hradu, na jehož virtuální prohlídku se můžete vydat již zde http://www.praha-hrad.cz. Za 25 minut, se dostanete ke Karlovu mostu či Národnímu divadlu.

Do pražské ZOO www.zoopraha.cz, se dostanete přibližně do 45 min.. Pokud zatoužíte po troše vojenské historie, navštivte Letecké muzeum ve Kbelích http://www.vhu.cz/letecke-muzeum/, kde jsou k vidění skutečné stroje, od počátků letectví až po současnost.

V případě, že chcete vyrazit za nákupy, doporučujeme navštívit nedaleké nákupní, sportovní a zábavné centrum Černý Most, které je největší v ČR, nebo i Obchodní centrum Letňany. Obě nákupní centra, Vás překvapí spoustou obchodů, kaváren, kin, posilovnou, bazénem, biliárem, bowlingem a dalšími místy, kde můžete případně strávit svůj volný čas – nechte si poradit od našich zkušených a ochotných recepčních, kteří vám vždy rádi poradí.