Z ubytovny Kolbenka do centra za 15 minut

Online rezervace ubytování


Mapa - jak se k nám dostanete

Mapa Kliknutím na obrázek se zobrazí větší mapa

GPS souřadnice našeho hostelu:
50.1108933N, 14.5130625E

GPS vjezdu do areálu:
50.1107125N, 14.5115872E

Číslo popisné modré branky pro pěsí - 936/5e

Několik možností jak se dostat do našeho hostelu Kolbenka.

Popis cesty autem

Z centra: po trase Václavské náměstí (magistrála), sjezd na Florenc směr Karlín, ulice Rohanské nábřeží, ul. Sokolovská, pokračujte stále po hlavní ul. sokolovská, kolem O2 Arény. Pojedete stále rovně až k náměstí OSN. Náměstí přejedete rovně a za náměstím vjíždíte již do ulice Kolbenova. Po cca 300m budete mít po pravé straně prodejnu Jena nábytek. Zde odbočíte přes tramvajové koleje doleva a vjedete do areálu. Uvnitř areálu dojedete ke kolejím a odbočíte doprava, po kolejích pojedete stále rovně a na konci opět odbočíte doprava a na konci vlevo je náš hostel.

Ze severu: (Teplice, Chomutov) sjezd z D8 na Tesco Letňany, ulice Kbelská. Pojedete stále rovně po ulici Kbelská, až dojedete na světelnou křižovatku ulic Kbelská a Kolbenova. Zde odbočíte doprava. Po cca 600m budete mít po levé straně prodejnu Jena nábytek. Zde odbočíte doprava a vjedete do areálu. Uvnitř areálu dojedete ke kolejím a odbočíte doprava, po kolejích pojedete stále rovně a na konci opět odbočíte doprava a na konci vlevo je náš hostel.

Z východu: (Hradec Králové, Mladá Boleslav) sjezd z D11 případně E65 na Černý most. Zde vjíždíte na ulici Chlumecká. Pojedete stále rovně, po cca 1,5 km u prodejny vozů BMW, se budete držet vpravo a mírně odbočíte vpravo na navazující ulici Kolbenova. Okolo čerpací stanice Benziny a prodejny vozů Fiat, dojedete na velkou světelnou křižovatku. Pře tuto křižovatku pojedete stále rovně a po cca 600m budete mít po levé straně prodejnu Jena nábytek. Zde odbočíte doprava a vjedete do areálu. Uvnitř areálu dojedete ke kolejím a odbočíte doprava, po kolejích pojedete stále rovně a na konci opět odbočíte doprava a na konci vlevo je náš hostel.

Z jihu: (Brno) sjezd z D1 na Jižní spojku směr Teplice – Mladá Boleslav a Hradec Králové. Pojedete stále po Jižní Spojce. Odbočka z Jižní spojky na ulici Průmyslová směr Teplice, případně Hloubětín. Nyní jedete po ulici Průmyslová navazující na ulici Chlumecká. Po cca 3 km budete sjíždět skopce do Hlobětína na velkou světelnou křižovatku. Zde pojedete stále rovně a po cca 500m přijedete na opět velkou světelnou křižovatku. Na této křižovatce odbočíte doleva a vjíždíte do ulice Kolbenova. Pojedete stále rovně a po cca 600m, budete mít po levé straně prodejnu Jena nábytek. Zde odbočíte doprava a vjedete do areálu. Uvnitř areálu dojedete ke kolejím a odbočíte doprava, po kolejích pojedete stále rovně a na konci opět odbočíte doprava a na konci vlevo je náš hostel.

Autobusové nádraží Florenc

Autobusové nádraží Florenc leží přímo na trase metra B, které jede k našemu Hostelu. Jděte na nástupiště směr konečné stanice Černý most. Vystoupíte ve stanici Kolbenova. Po výstupu na ulici kolbenova, přejdete přes ulici na druhou stranu a vydáte se směrem doleva a budete mít po pravé ruce zeď. Po cca 120m bude v této zdi modrá branka pro pěší a u branky (číslo popisné 936/5e) je oranžová cedule Hostel. Po vstupu se dáte doprava a po 20m přijdete k Hostelu.

Hlavní nádraží

Vlakové Hlavní nádraží leží na trase metra C. Pojedete Metrem, směr konečné stanice Letňany, ve stanici Florenc, přestoupíte na trasu metra (B) směr konečná stanice Černý Most. Vystoupíte ve stanici Kolbenova. Po výstupu na ulici kolbenova, přejdete přes ulici na druhou stranu a vydáte se směrem doleva a budete mít po pravé ruce zeď. Po cca 120m bude v této zdi modrá branka pro pěší a u branky (číslo popisné 936/5e) je oranžová cedule Hostel. Po vstupu se dáte doprava a po 20m přijdete k Hostelu.

Letiště Ruzyně

Autobus č. 100 směr Zličín a zde přestoupíte na Metro Trasy (B) směr konečná stanice Černý most. Vystoupíte ve stanici Kolbenova. Po výstupu na ulici kolbenova, přejdete přes ulici na druhou stranu a vydáte se směrem doleva a budete mít po pravé ruce zeď. Po cca 120m bude v této zdi modrá branka pro pěší a u branky (číslo popisné 936/5e) je oranžová cedule Hostel. Po vstupu se dáte doprava a po 20m přijdete k Hostelu.